Вудилище Salmo Diamond Bolognese Light MF 2244-500
Salmo Diamond Bolognese Light MF 2244-500 Daimondдовгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond Bolognese Light MF 2244-500
Усі ціни 6 →Вудлище болонське Salmo Diamond Bolognese Light MF 5 м 3-15 г (2244-500) | 1 722 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Light MF 5m 3-15g (2244-500) | 1 722 грн. |
Телескопічне вудлище Salmo Diamond Bolognese Light MF 500 (2244-500) | 2 296 грн. |
Вудлище Salmo Diamond Bolognese Light MF 5 м (2244-500) | 1 722 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Light MF 500 (2244-500) | 2 296 грн. |
Вудилище Salmo Diamond Bolognese Light MF 3-15g/5.00m (2244-500) | 1 722 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →