Вантажна шина SAMSON ELDH 315/70 R22.5 154L
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON ELDH 315/70 R22.5 154L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON ELDH 315/70 R22.5 154L
Усі ціни 11 →Samson ELDH (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 13 096 грн. |
Samson ELDH (ведущая) (315/70R22.5 154L) | 12 444 грн. |
Грузовые шины Samson ELDH (ведущая) 315/70 R22.5 154/150L 1002165862 | 12 523 грн. |
Samson ELDH (315/70R22.5 154L) | 11 877 грн. |
Samson ELDH (ведуча вісь) 315/70 R22.5 154/150L | 13 095 грн. |
ще 6 пропозицій