Вантажна шина SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M
Усі ціни 9 →Samson GL268D (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 12 861 грн. |
Samson GL268D (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 10 916 грн. |
Грузовые шины Samson GL268D (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M 18PR 100254407 | 11 433 грн. |
Шини Samson GL268D (ведущая) 295/80 R22,5 152/149M 18PR | 11 935 грн. |
Samson GL268D (295/80R22.5 152M) | 11 663 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M
Ціни на SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
SAMSON GL268D 295/80 R22.5 150M | від 11 433 грн. | 8 пропозицій | ||
SAMSON GL268D 295/80 R22.5 152M | від 10 916 грн. | 9 пропозицій | ||
SAMSON GL268D 315/80 R22.5 154M | від 12 452 грн. | 9 пропозицій |