Вантажна шина SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J 235/75 R17.5 " 143 J 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 11 →Samson GL265D (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 7 082 грн. |
Samson GL265D (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J | 5 982 грн. |
Samson GL265D (ведущая) (235/75R17.5 143J) | 6 283 грн. |
Samson GL265D (приводная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 5 970 грн. |
Грузовые шины Samson GL265D (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J 1001885490 | 6 279 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J
Ціни на SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J |
---|---|---|---|---|
SAMSON GL265D 235/75 R17.5 143J | від 5 897 грн. | 11 пропозицій | ||
SAMSON GL265D 245/70 R17.5 136M | від 5 868 грн. | 11 пропозицій |