SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Відео 30Фото 12 |
Samsung MZ-V8P1T0BW |
|
Внутрішній твердотільний накопичувач на 1 ТБ сімейства Samsung 980 PRO — це високопродуктивний SSD верхньої цінової категорії. Він виконаний в компактному форм-факторі M. 2 2280, має легку вагу (близько 7 грам) і невеликі розміри (22x80 мм), що допускає його установку навіть в тонких лептопах. Використовувати продукт рекомендується в настільних або портативних комп'ютерах з високими вимогами до швидкості обробки даних.
Перш за все SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ здатний зацікавити геймерів, які зможуть швидко запускати ігри без довгого очікування завантаження рівнів. Підійде він і для професійних систем, що використовуються для роботи з графікою, аналізу великих масивів даних і т. д. Високу пропускну здатність носія (до 7000 МБ/с при читанні і до 5000 МБ/с при записі) насамперед забезпечує сучасна апаратна основа: флеш-пам'ять 3D TLC NAND і фірмовий контролер Elpis. Плюс тут використовується швидкий інтерфейс PCI-E 4.0 4x і протокол NVMe. До переваг моделі також відноситься високий рівень надійності і довговічності, що підтверджує як 5-річна Офіційна гарантія, так і показник напрацювання на відмову (TBW) в 600 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора
Усі ціни 63 →Samsung 980 PRO V-NAND MLC 1TB M.2 (2280 PCI-E) NVMe 1.3c (MZ-V8P1T0BW) MZ | 4 525 грн. |
Накопитель SSD M.2 2280 1TB Samsung (MZ-V8P1T0BW) | 4 737 грн. |
SSD Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ | 4 329 грн. |
Накопичувач SSD 1ТB Samsung 980 PRO M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC ( | 4 249 грн. |
SSD диск Samsung 980 PRO 1ТB M.2 PCIe 4.0 x4 NVMe V-NAND MLC (MZ-V8P1T0BW) | 4 665 грн. |
0 1 3 8 |
купувався у березні 2024 року, за 107 євро. вважаю, що своїх грошей коштує, обов'язково під радіатор! до цього був 970 EVO plus 500Gb, мати Asus TUF B660. софт samsung,функц - Andrejs: користуюся Samsung MZ-V8P1T0BW менше місяця |
Беріть це тільки з радіатором, якщо не хочете, щоб ваш пк горів швидкість, якість без радітора цей SSD накопичувач гріється настільки сильно, що таке почуття що ось ця штука може нагрітися більше ніж пекло. |
Купуйте Швидкість, 2 гвинти кріплення, Віндоус запускається за 3 секунди, Майнкрафт з 12 модами швидко запускається Нічого Max: користуюся Samsung MZ-V8P250BW кілька місяців |
Модификації Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW
Ціни на Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW |
---|---|---|---|---|
Samsung 980 PRO MZ-V8P500BW 500 ГБ | від 2 980 грн. | 54 пропозиції | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0BW 1 ТБ без радіатора | від 4 110 грн. | 63 пропозиції | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P1T0CW 1 ТБ з радіатором | від 4 490 грн. | 48 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0BW 2 ТБ без радіатора | від 6 330 грн. | 70 пропозицій | ||
Samsung 980 PRO MZ-V8P2T0CW 2 ТБ з радіатором | від 6 699 грн. | 40 пропозицій |