Пральна машина Samsung AddWash WD80T554DBX сірий
Фото 5 |
Samsung AddWash WD80T554DBX сірий білий сірий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung AddWash WD80T554DBX сірий
Усі ціни 21 →Прально-сушильна машина Samsung WD80T554DBX | 33 600 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD80T554DBX | 31 200 грн. |
Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD80T554DBX | 33 261 грн. |
Стиральная машина Samsung WD80T554DBX | 31 498 грн. |
Samsung WD80T554DBX | 29 010 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Samsung AddWash WD80T554DBX
Ціни на Samsung AddWash WD80T554DBX |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WD80T554DBE білий | від 24 420 грн. | 18 пропозицій | ||
Samsung AddWash WD80T554DBX сірий | від 28 999 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →