Пральна машина Samsung AddWash WW90T654DLH білий (WW90T654DLH/S6)
Фото 5 |
Samsung AddWash WW90T654DLH білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung AddWash WW90T654DLH білий
Усі ціни 20 →Пральна машина Samsung WW90T654DLH | 27 424 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T654DLH | 24 850 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW90T654DLH | 25 537 грн. |
Стиральная машина Samsung WW90T654DLH | 27 384 грн. |
Samsung WW90T654DLH | 24 600 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →