Пральна машина Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий
Фото 10 |
Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий білий сірий |
|
У моделі WW70T552DTW люк білого кольору, в моделі WW70T552DAT люк синього кольору.
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий
Усі ціни 17 →Пральна машина Samsung WW8NK52E0VW | 25 150 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW8NK52E0VW | 22 999 грн. |
Пральна машина автоматична Samsung WW8NK52E0VW | 23 625 грн. |
Стиральная машина Samsung WW8NK52E0VW | 27 512 грн. |
Samsung WW8NK52E0VW | 22 380 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Samsung AddWash WW8NK52E0VW
Ціни на Samsung AddWash WW8NK52E0VW |
---|---|---|---|---|
Samsung AddWash WW8NK52E0VW білий | від 22 380 грн. | 17 пропозицій | ||
Samsung AddWash WW8NK52E0VX сірий | від 23 190 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →