Каталог   /   Фототехніка   /   Карти пам'яті   /   Samsung

Карта пам'яті Samsung EVO Plus microSD 2024 256 ГБ (MB-MC256SA/EU)

Фото - Карта пам'яті Samsung EVO Plus microSD 2024 256 ГБ
Фото 30
Samsung EVO Plus microSDXC 2024 256Gb
Тип
microSD
Об'єм
256 ГБ
Клас швидкості
10
Клас UHS
UHS-I Class 3 (U3)
Клас відеозапису
V30
Клас для додатків
A2
Швидкість читання даних
160 МБ/с
Адаптер в комплекті
Гарантія виробника
10 років
Офіційний сайт
samsung.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Маркування виробника
MB-MC256SA/EU

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Як вибрати карту пам'ятіПоради щодо вибору карт пам'яті для смартфонів, фотоапаратів, відеореєстраторів, екшн-камер та іншої цифрової техніки

Купити Samsung EVO Plus microSD 2024 256 ГБ

Усі ціни 15 →

Samsung Карта памяті Samsung microSDXC 256GB EVO Plus (MB-MC256SA/EU)

Офіційний партнер Samsung
MTA.ua
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
2 199 грн.

Samsung MB-MC256SA/EU

Карта пам'яті Samsung 256GB microSDXC EVO Plus — це ваш надійний супутник у збереженні найцінніших спогадів. З об'є... щемом пам'яті 256 ГБ, вона дозволяє зберігати величезні обсяги даних, включаючи відео у форматі 4K UHD, без жодних компромісів щодо якості. Завдяки високим показникам, таким як UHS-I U3 і V30, карта забезпечує стабільну швидкість запису до 90 МБ/с та до 160 МБ/с при читанні, що робить її ідеальним вибором для запису динамічних кадрів з високою роздільною здатністю. Ця картка відзначається винятковою стійкістю: вона здатна витримати занурення у морську воду до 72 годин та екстремальні температури. Вона також стійка до рентгенівських апаратів та електромагнітних хвиль, що гарантує захист ваших даних у будь-яких умовах. У комплекті з карткою є перехідник на SD, що дає змогу використовувати її у різних пристроях — від смартфонів і планшетів до професійних камер. Обираючи EVO Plus, ви отримуєте не лише високоякісну продукцію, але й свободу творчості без обмежень, з можливістю зберігати і переглядати важливі моменти, де б ви не були.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
2 130 грн.

Карта пам'яті Samsung 256GB microSD class 10 UHS-I U3 V30 A2 EVO Plus (MB-MC256SA/EU) MB-MC256SA/EU

+ 55 балів ITbox, microSDXC, 256 ГБ, UHS-I (U3), Швидкість читання до - 160 МБ/с, Перехідник - SD
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Карта пам'яті Samsung 256GB microSD class 10 UHS-I U3 V30 A2 EVO Plus (MB-MC256SA/EU)

microSDXC, 256 ГБ, UHS-I (U3), Швидкість читання до - 160 МБ/с, Перехідник - SD
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
2 186 грн.

Карта пам'яті Samsung 256GB microSD class 10 UHS-I U3 V30 A2 EVO Plus (MB-MC256SA/EU) MB-MC256SA/EU

Відповідна картаКарти серії EVO Plus ідеально підходять для запису найдорожчих моментів у житті та подальшому читанні 4K UHD... щевідео на сумісному пристрої.Висока швидкістьЗапис та відтворення відео 4K UHD без збоїв можливе завдяки високій швидкості читання та запису до 100 млн байт/сек та 90 млн байт/сек, відповідно.СумісністьКарти micro SD сумісні з широким спектром пристроїв, а завдяки
E-server.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Samsung EVO Plus microSD 2024 256 ГБ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Топ за свої гроші
29 грудня 2025
Користуюсь більше 5ти років на 512гб
Швидкість до 60
Не має
Юра Безкровныйкористуюся Samsung EVO Plus microSDXC 2024 128Gb більше року
чудова модель, дуже понравилося
23 грудня 2025
Брала цю карту пам’яті для телефону після того, як стара раптово померла — разом із частиною фото, тож цього разу хотілося щось надійніше. Обрала Samsung, бо з їхніми накопичувачами вже мала добрий досвід.

Працює швидко: фото й відео зберігаються без затримок, додатки не «думають» довше, ніж потрібно, передача файлів на комп’ютер теж проходить жваво. Для повсякденного використання різниця відчутна, особливо якщо часто знімаєш або маєш багато контенту в телефоні.

Зроблена якісно, без відчуття дешевої речі. Окремо подобається великий гарантійний термін — навіть якщо не планую ним користуватися, це додає спокою і виглядає як нормальна впевненість виробника у своєму продукті.
Загалом карта повністю виправдала очікування: стабільна, швидка і без нюансів у роботі. Для телефону — саме те, що хотілося після невдалого досвіду з попередньою.
Samsung, швидкість як читання так і запису, запис довгих відео у гарній якості тепер не проблема. Офіційна гарантія.
Ціна трохи кусюча
Олександра Ккористуюся Samsung EVO Plus microSDXC 2024 128Gb кілька місяців
чудова модель, дуже понравилося
12 грудня 2025
Що ж, якщо ви хочете знайти найкращу картку на ринку, то цілком можливо, що ваш пошук закінчений. Я не буду писати наскільки вона швидка (а вона швидка) чи проводити тести. Але можу з впевненістю сказати що з нею стало зручніше користуватися телефоном.

З одного боку в нас великий об'єм. Мені 128гб з головою і вистачає, як на власні файли, фотографії, музику, відео. Чудово розширює пам'ять телефону. В планах є купити екшн камеруч однозначно буду брати таку саму але на 256гб.

З іншого боку в нас чудова швидкість, яка дозволяє перекидати файли швидко, дивитися відео та слухати музику без затримок ( для мене це важливо, бо попередня картка в мене під час прослуховування музики підписала) так і записувати відео у 4к.

Це дійсно гарна карта пам'яті, так не дешева, але я вже награвсяьз різними ноунеймами, АДатами, Кінгстонами та іншими, які горіли при перекидання файлів з ПК на телефон.
Якість, швидкість, виробництво не Китай
Ціна вища ніж у конкурентів.
Reverse_rainкористуюся Samsung EVO Plus microSDXC 2024 128Gb кілька місяців
Додати відгук

Модификації Samsung EVO Plus microSD 2024

Ціни на Samsung EVO Plus microSD 2024
Samsung EVO Plus microSD 2024 64 ГБвід 1 090 грн.8 пропозицій
Samsung EVO Plus microSD 2024 128 ГБвід 1 499 грн.18 пропозицій
Samsung EVO Plus microSD 2024 256 ГБвід 2 049 грн.15 пропозицій
Samsung EVO Plus microSD 2024 512 ГБвід 3 399 грн.16 пропозицій