Оперативна пам'ять Samsung M391 DDR4 1x16Gb M391A2G43BB2-CWE
Samsung M391A2G43BB2-CWE |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung M391 DDR4 1x16Gb M391A2G43BB2-CWE
Усі ціни 8 →Модуль пам'яті для сервера Samsung SAMSUNG 16GB 3200MHz DDR4 ECC UDIMM CL1 | 2 825 грн. |
Память SAMSUNG 16GB 3200MHz DDR4 ECC UDIMM CL17 1R x 8 M391A2G43BB2-CWE | 2 487 грн. |
Модуль пам'яті для сервера Samsung SAMSUNG 16GB 3200MHz DDR4 ECC UDIMM CL1 | 2 608 грн. |
Samsung DDR4-3200 16384 MB PC4-25600 ECC (M391A2G43BB2-CWE) m391a2g43bb2-c | 2 591 грн. |
Samsung M391A2G43BB2-CWE — Модуль пам'яті 16 ГБ DDR4 UDIMM | 2 590 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →