SSD Samsung PM981a MZVLB256HBHQ 256 ГБ
Samsung MZVLB256HBHQ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung PM981a MZVLB256HBHQ 256 ГБ
Усі ціни 15 →Samsung PM981a 256 Gb (MZVLB256HBHQ-0000), | 1 446 грн. |
Samsung PM981a 256 Gb (MZVLB256HBHQ-0000) | 1 420 грн. |
Samsung M.2 2280 256GB PM981a (MZVLB256HBHQ-00000) | 1 411 грн. |
Накопитель SSD M.2 256GB (PCIe/NVMe) 2280 Samsung PM981a (MZVLB256HBHQ-000 | 1 396 грн. |
SSD накопичувач Samsung PM981a 256 GB (MZVLB256HBHQ-0000) | 1 583 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →