Телевізор Samsung The Frame QE-55LS03AA 55 " (QE55LS03AAUXXN)
Фото 16 |
Елегантний SMART QLED-телевізор c 54,6-дюймовим екраном UltraHD-дозволу 2021 року зі змінною рамкою на магнітному кріпленні і підтримкою режиму «Картина», який дозволяє у вимкненому режимі відображати на екрані телевізора різні картини. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для користувачів, предьявляющих підвищені вимоги до естетики зовнішнього дизайну корпусу пристрою і домашнього інтер'єру в цілому.
Телевізор Samsung the Frame QE - 55ls03aa може стати основним елементом домашньої мультимедійно-розважальної системи або повноцінного домашнього кінотеатру. Обладнаний передовим процесором обробки зображення Quantum 4K і 54,6-дюймовим екраном на основі 10-бітної матриці з роздільною здатністю 3840х2160 і інноваційним підсвічуванням Dual LED з технологією затемнення Supreme UHD Dimming.
Вона гарантує вражаючу максимальну яскравість (в піку до 550 кд / кв.м), прекрасну контрастність, широкий колірний обхват і відмінну деталізацію 80 ppi. Відтворює більше мільярда колірних відтінків і повноцінно виводить відео з розширеним динамічним діапазоном (HDR10/HDR10+/HLG). До важливих переваг цієї моделі варто віднести високу частоту оновлення 120 Гц і технологію інтерполяції проміжних кадрів, яка робить динамічні сцени максимально плавними і чіткими. Корпус телевізора можна кріпити впритул до стіни.
Купити Samsung The Frame QE-55LS03AA 55 "
Усі ціни 14 →Телевізор Samsung QLED The Frame 55LS03A (QE55LS03AAUXUA) QE55LS03AAUXUA | 33 499 грн. |
Телевізор Samsung The Frame QE55LS03A | 35 895 грн. |
Телевізор SAMSUNG FRAME QE55LS03A (QE55LS03AAUXUA) | 33 499 грн. |
Телевізор Samsung 55 QE55LS03A (EU) | 35 899 грн. |
Телевізор SAMSUNG FRAME QE55LS03A (QE55LS03AAUXUA) | 33 499 грн. |
Модификації Samsung The Frame QE-55LS03AA
Ціни на Samsung The Frame QE-55LS03AA |
---|---|---|---|---|
Samsung The Frame QE-43LS03AA 43 " | від 22 770 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-50LS03AA 50 " | від 21 000 грн. | 6 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-55LS03AA 55 " | від 31 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-65LS03AA 65 " | від 39 500 грн. | 7 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-75LS03AA 75 " | від 63 560 грн. | 5 пропозицій | ||
Samsung The Frame QE-85LS03AA 85 " | від 132 600 грн. | 1 пропозиція |