Соковитискач SANA EUJ-606
Відео 1Фото 14 |
SANA EUJ-606 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SANA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SANA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SANA EUJ-606
Усі ціни 12 →Соковижималка Sana EUJ-606 Czarny Mat | 24 600 грн. |
Sana EUJ-606 Czarny Mat | 24 000 грн. |
Sana EUJ-606 Czarny Mat | 25 200 грн. |
Соковыжималка шнековая Sana Juicer by Omega EUJ-606 Black | 25 791 грн. |
Соковижималка Sana EUJ-606 Czerwony | 24 600 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →