SSD SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 ТБ
Відео 3Фото 3 |
SanDisk SDSSDA-2T00-G26 2020 рікX/Z/Ultra/Plus (TLC, 3D TLC) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 ТБ
Усі ціни 17 →SSD накопитель SanDisk 2tb 2.5" (sdssda-2t00-g26) | 5 314 грн. |
SSD накопичувач SanDisk Plus 2 TB (SDSSDA-2T00-G26) Plus 2 TB (SDSSDA-2T00 | 5 313 грн. |
SanDisk SSD Plus 2TB (SDSSDA-2T00-G26) | 8 774 грн. |
SanDisk Plus 2 TB (SDSSDA-2T00-G26) SDSSDA-2T00-G26 | 5 199 грн. |
SSD накопичувач SanDisk Plus 2 TB (SDSSDA-2T00-G26) | 5 039 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26
Ціни на SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Plus TLC SDSSDA-240G-G26 240 ГБ | від 2 360 грн. |
SanDisk Plus TLC SDSSDA-480G-G26 480 ГБ | від 2 440 грн. | 2 пропозиції | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-1T00-G27 1 ТБ | від 2 250 грн. | 3 пропозиції | ||
SanDisk Plus TLC SDSSDA-2T00-G26 2 ТБ | від 4 996 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →