SSD SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 ТБ
Відео 20Фото 7 | від 4 990 грн. Купити! SSD накопичувач SanDisk Ultra 3D 1 TB (SDSSDH3-1T00-G25)Domus.co.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
SanDisk SDSSDH3-1T00 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00
Ціни на SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-500G 500 ГБ | від 1 934 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-1T00 1 ТБ | від 4 990 грн. | 1 пропозиція | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-2T00 2 ТБ | від 3 999 грн. | 8 пропозицій | ||
SanDisk Ultra 3D SDSSDH3-4T00 4 ТБ | від 13 653 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →