SSD SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ
Відео 16Фото 4 |
SanDisk SDSSDE61-4T00-G25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SanDisk 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SanDisk.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ
Усі ціни 49 →Sandisk Extreme Portable E61 V2 4TB USB 3.2 (SDSSDE61-4T00-G25) SDSSDE61-4 | 14 815 грн. |
Накопитель SSD USB 3.2 4TB SanDisk (SDSSDE61-4T00-G25) | 14 130 грн. |
Портативний SSD SanDisk 4TB USB 3.2 Gen 2 Type-C E61 R1050/W1000MB/s IP55 | 16 599 грн. |
SSD диск SanDisk E61 4TB USB 3.2 Gen 2 Type-C SDSSDE61-4T00-G25 | 15 136 грн. |
SANDISK 4TB USB 3.2 Gen 2 Type-C E61 R1050/W1000MB/s IP55 (SDSSDE61-4T00-G | 16 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Користувався цим SSD 7 місяців. Все було чудово. Гарна швидкість на читання та на запис, все як треба. Проте диск вийшов із ладу. Увечері ще працював, а на ранок комп'ютер перестав його розпізнавати. Виявилося це поширена проблема саме у цій моделі. На превеликий жаль всі файли були втрачені. Відповідно свою основну функцію як носія файлів він провалив. Гарна швидкість на запис і на читання Вийшов з ладу і пропали всі файли Max Vinters: користуюся SanDisk SDSSDE61-2T00-G25 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25
Ціни на SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-500G-G25 500 ГБ | від 3 499 грн. | 26 пропозицій | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-1T00-G25 1 ТБ | від 3 630 грн. | 42 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-2T00-G25 2 ТБ | від 6 396 грн. | 62 пропозиції | ||
SanDisk Extreme Portable V2 SDSSDE61-4T00-G25 4 ТБ | від 12 720 грн. | 52 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →