Електродуховка Saturn ST-EC3803
Фото 7 |
Saturn ST-EC3803 |
|
Бренд Saturn пропонує бюджетну електричну духовку з гарною місткістю та набором основних функцій, які мають бути у подібних приладів. Це досить проста модель для тих користувачів, які не хочуть переплачувати за просунуті можливості і не потребують їх. Потужність становить 1500 Вт, а корисний об'єм – 42 літри. Тобто це найбільш оптимальний розмір навіть для великої родини, тому що ви зможете за раз приготувати кілька порцій або навіть страв, встановлюючи деко на різних рівнях.
Saturn ST-EC3803 оснащена двома нагрівальними елементами, термостатом з регулюванням температури до максимальних 320 градусів, трьома режимами нагріву та таймером (до 90 хвилин), який простежить за часом приготування. Усередині піч має антипригарне покриття, яке легко очищається, а в комплект поставки входять кругле деко (для піци та випічки), класичний прямокутний лист і грати для гриля.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Купити Saturn ST-EC3803
Усі ціни 30 →Електропіч Saturn ST-EC3803 White | 2 808 грн. |
SATURN ST-EC3803 WHITE | 3 099 грн. |
SATURN ST-EC3803 WHITE | 3 084 грн. |
Електрична піч Saturn ST-ЕС3803 Gray | 2 999 грн. |
Электропечь Saturn st-ec3803 Gray | 3 025 грн. |