Електродуховка Saturn ST-EC3404
Saturn ST-EC3404 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Saturn ST-EC3404
Усі ціни 8 →Електрична піч Saturn ST-EC3404 White | 2 599 грн. |
Saturn ST-EC3404 White ST-EC3404White | 2 599 грн. |
Електрична піч Saturn ST-EC3404 White | 2 599 грн. |
Піч електричний Saturn ST-EC3404 White | 2 569 грн. |
Електрична піч SATURN ST-EC3404 Grafit | 1 999 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →