Електродуховка Liberton LEO-421
Фото 4 |
Liberton LEO-421 |
|
Недорога та досить містка електрична духовка оснащена всім необхідним для виконання базових кулінарних завдань. Ви можете запікати м'ясо, рибу, овочі, виготовляти різні запіканки, випікати пироги, хліб, бісквіт та інші вироби з тіста. Маючи потужність 1500 Вт і внутрішній об'єм 42 літри, пристрій дозволяє готувати різні страви на кількох рівнях одночасно, щоб нагодувати велику родину.
Налаштувань не так багато, зате управління просте та інтуїтивно зрозуміле. Liberton LEO-421 пропонує температуру нагріву до 320 градусів та три режими приготування. Крім цього, є вбудований таймер, розрахований максимум на 90 хвилин, який допоможе проконтролювати час і подасть звуковий сигнал після вибраного проміжку. У комплектацію духовки входять грати і два дека (круглий та прямокутний).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Купити Liberton LEO-421
Усі ціни 28 →Електропіч Liberton LEO-421 Black | 3 099 грн. |
LIBERTON LEO-421 BLACK | 3 048 грн. |
LIBERTON LEO-421 BLACK | 3 033 грн. |
Электродуховка Liberton leo-421 Black, 1500w, 42 л, металлический корпус, | 2 758 грн. |
Электропечь Liberton LEO-421 White | 3 565 грн. |