Стрічкова пила Scheppach Basa 1.0 (1901501901)
Відео 6Фото 3 |
Scheppach Basa 1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach Basa 1.0
Стрічкова пила Scheppach Basa 1 | 8 289 грн. |
Ленточная пила Scheppach Basa 1 1901501901 | 9 749 грн. |
Стрічкопильний верстат по дереву Scheppach Basa 1.0 | 10 722 грн. |
Відеоогляди