Стрічкова пила Scheppach Basa 3.0 230V (1901503901)
Відео 6Фото 8 |
Scheppach Basa 3.0 230V 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach Basa 3.0 230V
Стрічкова пила Scheppach Basa 3.0 | 24 639 грн. |
Ленточная пила Scheppach Basa 3, 0.8 кВт 1901503901 | 25 699 грн. |
Стрічкова пила по дереву Scheppach Basa 3.0 1901503901 | 28 025 грн. |
Відеоогляди
Модификації Scheppach Basa 3.0 230V
Ціни на Scheppach Basa 3.0 230V |
---|---|---|---|---|
Scheppach Basa 3.0 230V | від 24 639 грн. | 3 пропозиції | ||
Scheppach Basa 3.0 400V | від 27 500 грн. | 10 пропозицій |