Циркулярна пила Scheppach PL75 (5901804901)
Відео 3Фото 5 |
Scheppach PL75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach PL75
Усі ціни 9 →Занурювальна пила Scheppach PL75 | 9 719 грн. |
Занурювальна дискова пилка Scheppach PL75 5901804901 | 11 793 грн. |
Дискова пила Scheppach PL 75 5901804901 | 11 020 грн. |
Занурювальна дискова пила Scheppach PL75 (5901804901). | 9 700 грн. |
Дискова пила Scheppach PL75 | 10 843 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди