Стрічкова пила Scheppach Basa 3.0 400V (1901503902)
Відео 6Фото 8 |
Scheppach Basa 3.0 400V 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scheppach 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scheppach.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scheppach Basa 3.0 400V
Усі ціни 8 →Стрічкова пилка по дереву Scheppach Basa 3.0 1901503902 | 30 395 грн. |
Стрічкова пила по дереву Scheppach Basa 3.0 1901503902 | 28 025 грн. |
Ленточная пила по дереву Scheppach Basa 3.0 1901503902 | 29 272 грн. |
Пила стрічкова по дереву Scheppach Basa 3.0, 700 Вт (1901503902). | 27 500 грн. |
Стрічковопильний верстат по дереву Scheppach Basa 3.0 380В (1901503902) Ba | 27 779 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Scheppach Basa 3.0 400V
Ціни на Scheppach Basa 3.0 400V |
---|---|---|---|---|
Scheppach Basa 3.0 230V | від 24 639 грн. | 3 пропозиції | ||
Scheppach Basa 3.0 400V | від 27 500 грн. | 10 пропозицій |