Рамка для розетки / вимикача Schneider New Unica Studio Metal NU280855
1 472 грн. Купити! Рамка 4-постова Unica New Хром / Білий Schneider Electric NU280855Маркетплейс: Rozetka.ua КАМаЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Schneider New Unica Studio Metal NU280855 |
|
Колір задньої панелі – білий.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider New Unica Studio Metal NU280855
Ціни на Schneider New Unica Studio Metal NU280855 |
---|---|---|---|---|
Schneider New Unica Studio Metal NU280850 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280853 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280857 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280858 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280852 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280851 | від 1 708 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280856 | від 1 472 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider New Unica Studio Metal NU280855 | від 1 472 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →