Рамка для розетки / вимикача Schneider Asfora EPH5800323
Schneider Asfora EPH5800323 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5800323
Усі ціни 20 →Рамка 3-місна Schneider Asfora Кремовий EPH5800323 | 83 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Asfora EPH5800323 | 83 грн. |
Рамка Schneider Asfora 3-местная горизонтальная Крем (EPH5800323) | 83 грн. |
Рамка тримісна горизонтальна Schneider Asfora кремова EPH5800323 | 81 грн. |
Рамка трехместная горизонтальная Schneider Asfora, Кремовый EPH5800323 | 66 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →