Рамка для розетки / вимикача Schneider Sedna SDN5800721
Schneider Sedna SDN5800721 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN5800721
Рамка 4-місна Schneider Sedna білий SDN5800721 | 201 грн. |
Schneider Electric Schneider Electric Sedna SDN5800721 | 198 грн. |
Рамка чотиримісна горизонтальна Schneider Sedna біла SDN5800721 | 200 грн. |
Четверна рамка Schneider Electric Sedna горизонтальна Бiла (SDN5800721) | 198 грн. |
Рамка 4-місцева Білий Sedna Schneider Electric, SDN5800721 | 194 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN5800721
Ціни на Schneider Sedna SDN5800721 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN5800768 | від 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800721 | від 194 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800770 | від 235 грн. | 6 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800723 | від 194 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN5800760 | від 250 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN5800733 | від 283 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Sedna SDN5800741 | від 283 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →