Розетка Schneider Unica MGU3.037.18TA білий
Товар застарів 379 грн. Призначення: електрична; Комплектація: розетка без рамки; Встановлення: в монтажну коробку; Можливість підключення: 1 роз'єм; Заземлення; Номінальний струм (А): 16; Захисні шторки; Захисна кришка; Рівень захисту: Рівень захисту: IP20; Рівень захисту: IK01; Підключення дротів: гвинтове |
Schneider Unica MGU3.037.18TA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Schneider Unica MGU3.037.18TA
Ціни на Schneider Unica MGU3.037.18TA |
---|---|---|---|---|
Schneider Unica MGU3.037.25TA слонова кістка | від 316 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.037.30TA сріблястий | від 571 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Unica MGU3.037.12TA чорний | від 571 грн. | 2 пропозиції |