Розетка Schneider Sedna SDN3201660 сріблястий
Schneider Sedna SDN3201660 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Sedna SDN3201660 сріблястий
Розетка TV Schneider Sedna кінцева алюміній SDN3201660 | 393 грн. |
Розетка одномісна Schneider Sedna алюміній TV кінцева SDN3201660 | 393 грн. |
Розетка ТВ кінцева 1 дБ Алюміній Sedna Schneider Electric, SDN3201660 | 380 грн. |
Модификації Schneider Sedna SDN3201660
Ціни на Schneider Sedna SDN3201660 |
---|---|---|---|---|
Schneider Sedna SDN3201668 бежевий | від 380 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3201621 білий | від 326 грн. | 5 пропозицій | ||
Schneider Sedna SDN3201670 графіт | від 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3201623 слонова кістка | від 326 грн. | 3 пропозиції | ||
Schneider Sedna SDN3201660 сріблястий | від 380 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →