Розетка Schneider Asfora EPH5700123 бежевий
Schneider Asfora EPH5700123 бежевий білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH5700123 бежевий
Розетка одномісна Schneider Asfora кремова звукова EPH5700123 | 441 грн. |
Аудіорозетка Schneider Electric Asfora Кремова (EPH5700123) | 436 грн. |
Розетка акустична, слонова кістка, EPH5700123 Schneider Electric Asfora | 426 грн. |
Аудиорозетка подвійна Крем Asfora Schneider Electric, EPH5700123 | 426 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH5700123
Ціни на Schneider Asfora EPH5700123 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH5700123 бежевий | від 426 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH5700121 білий | від 426 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →