Розетка Schneider Asfora EPH3100362 сірий
Відео 1Фото 2 |
Schneider Asfora EPH3100362 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schneider Asfora EPH3100362 сірий
Розетка одномісна Schneider Asfora сталь з кришкою із заземленням IP44 EPH | 336 грн. |
Розетка Schneider Electric Asfora 220 В, IP44 із захисною кришкою, зі штор | 324 грн. |
Розетка Ethernet сталь Asfora (EPH3100362) | 314 грн. |
Розетка із заземленням Asfora з кришкою та захисними шторками сталь ABS [E | 350 грн. |
Відеоогляди
Модификації Schneider Asfora EPH3100362
Ціни на Schneider Asfora EPH3100362 |
---|---|---|---|---|
Schneider Asfora EPH3100323 бежевий | від 178 грн. | 10 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3100369 бронзовий | від 314 грн. | 4 пропозиції | ||
Schneider Asfora EPH3100321 білий | від 210 грн. | 17 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3100371 графіт | від 314 грн. | 12 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3100361 сріблястий | від 314 грн. | 11 пропозицій | ||
Schneider Asfora EPH3100362 сірий | від 314 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →