Розетка Schneider Merten MTN2301-0319 слонова кістка
Фото 6 |
Schneider Merten MTN2301-0319 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schneider 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schneider.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Schneider Merten MTN2301-0319
Ціни на Schneider Merten MTN2301-0319 |
---|---|---|---|---|
Schneider Merten MTN2301-0344 бежевий | від 295 грн. | 1 пропозиція | ||
Schneider Merten MTN2301-0325 білий | від 318 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-0414 графіт | від 301 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-0319 слонова кістка | від 295 грн. | 2 пропозиції | ||
Schneider Merten MTN2301-0460 сріблястий | від 333 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →