Розетка Legrand Valena Allure 753824 слонова кістка
Legrand Valena Allure 753824 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Legrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Legrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Legrand Valena Allure 753824 слонова кістка
Усі ціни 11 →LEGRAND Valena ALLURE 2К+З СЛК (753824) | 220 грн. |
Розетка Valena ALLURE Legrand 2К + З СЛК (753824) 753824 | 220 грн. |
LEGRAND Valena ALLURE 2К+З СЛК (753824) | 220 грн. |
Valena ALLURE Legrand 753824 Розетка 2К+З шт. гв. СЛК | 220 грн. |
Legrand Valena ALLURE Розетка 2К+З штор. СЛК 753824 | 269 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →