Велосипед Scott Speedster 40 2023 frame XL (286442.058)
Scott Speedster 40 2023 frame XL рама Lрама XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Speedster 40 2023 frame XL
Усі ціни 6 →Scott Speedster 40 2023 (XL 58, чорний) 286442.058 | 51 944 грн. |
Scott Speedster 40 2023 (XL 58, чорний) 286442.058 | 51 944 грн. |
Велосипед 28" Scott Speedster 40 black 58 (188-197 см) 286442.058 | 51 944 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Speedster 40 28" размер XL рама 58 см 286442.058 | 51 944 грн. |
Велосипед Scott Speedster 40, XL58 286442.058 | 51 944 грн. |
Велосипед Scott Speedster 40 58 Grey (1081-286442.058) | 51 944 грн. |
Модификації Scott Speedster 40 2023 frame XL
Ціни на Scott Speedster 40 2023 frame XL |
---|---|---|---|---|
Scott Speedster 40 2023 frame L | від 51 944 грн. | 2 пропозиції | ||
Scott Speedster 40 2023 frame XL | від 51 944 грн. | 6 пропозицій |