Велосипед Scott Speedster 50 2023 frame L (286443.056)
Scott Speedster 50 2023 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Speedster 50 2023 frame L
Велосипед 28" Scott Speedster 50 white (CN) 56 (183-191 см) 286443.056 | 47 429 грн. |
Велосипед Scott Speedster 50 (CN), L56 286443.056 | 47 429 грн. |
Велосипед Scott Speedster 50 CN L Білий (1081-286443.056) | 47 429 грн. |
Модификації Scott Speedster 50 2023 frame L
Ціни на Scott Speedster 50 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Scott Speedster 50 2023 frame L | від 47 429 грн. | 3 пропозиції | ||
Scott Speedster 50 2023 frame M | від 47 429 грн. | 3 пропозиції | ||
Scott Speedster 50 2023 frame XL | від 47 429 грн. | 3 пропозиції |