Велосипед Scott Scale 940 2021 frame L
Відео 17Фото 2 |
Scott Scale 940 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Scott 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Scott.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 940 2021 frame L
Усі ціни 9 →Scott Contessa Scale 940 29 (CH) 2021 (L, рожевий) 280664.008 | 54 180 грн. |
Scott Contessa Scale 940 29 (CH) 2021 (L, рожевий) 280664.008 | 54 180 грн. |
Велосипед 29" Scott Contessa Scale 940 clay L (176-187 см) 280664.008 | 54 180 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Contessa Scale 940 29" размер L Красный (CH) 280664. | 54 180 грн. |
Велосипед Scott Contessa Scale 940 Clay L (1081-280664.008) | 54 180 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди