Велосипед Scott Scale 940 2024 frame XL
Scott Scale 940 2024 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Scale 940 2024 frame XL
Усі ціни 8 →Scott SCALE 940 29 2024 (XL, червоний) 286322.012 | 85 785 грн. |
Scott SCALE 940 29 2024 (XL, червоний) 286322.012 | 85 785 грн. |
Велосипед 29" Scott Scale 940 granite black XL (186-199 см) 280469.009 | 85 785 грн. |
Scott Велосипед SCOTT Scale 940 29" размер XL red 286322.012 | 85 785 грн. |
Scott SCALE 940 29 2024 (ХL, чорний) 280469.009 | 85 785 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Scott Scale 940 2024 frame XL
Ціни на Scott Scale 940 2024 frame XL |
---|---|---|---|---|
Scott Scale 940 2024 frame L | від 85 785 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 940 2024 frame M | від 85 785 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Scale 940 2024 frame XL | від 85 785 грн. | 8 пропозицій |