Велосипед Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL (286471.058)
Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL
Велосипед 28" Scott Speedster Gravel 40 EQ (CN) yellow 58 (188-197 см) 286 | 68 800 грн. |
Велосипед Scott Speedster Gravel 40 EQ - XL58 286471.058 | 68 800 грн. |
Велосипед Scott Speedster Gravel 40 EQ XL Yellow (1081-286471.058) | 68 800 грн. |
Модификації Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL
Ціни на Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL |
---|---|---|---|---|
Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame L | від 68 800 грн. | 6 пропозицій | ||
Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame M | від 68 800 грн. | 4 пропозиції | ||
Scott Speedster Gravel 40 EQ 2022 frame XL | від 68 800 грн. | 3 пропозиції |