Заглибний насос Sea-Land Venezia 500
Sea-Land Venezia 500 поплавковий вимикач 8.4 м³/год 9 м 16.8 м³/год 12 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea-Land 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea-Land.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea-Land Venezia 500
Дренажний насос Sea-Land VENEZIA 500 0.37кВт (202050000) 202050000 | 10 745 грн. |
Sea-Land Sea-Land VENEZIA 500 (202050000) 202050000 | 10 745 грн. |
Заглибний дренажний насос Sea-Land Venezia 500 0.37 кВт (202050000) | 10 745 грн. |
Модификації Sea-Land Venezia 500
Ціни на Sea-Land Venezia 500 |
---|---|---|---|---|
Sea-Land Venezia 500 | від 10 745 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land Venezia 900 | від 13 297 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →