Заглибний насос Sea-Land Venezia 900
Sea-Land Venezia 900 продуктивніпоплавковий вимикач 8.4 м³/год 9 м 16.8 м³/год 12 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sea-Land 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sea-Land.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sea-Land Venezia 900
Дренажний насос Sea-Land VENEZIA 900 0.59кВт (202090000) 202090000 | 13 297 грн. |
Sea-Land Sea-Land VENEZIA 900 (202090000) 202090000 | 13 297 грн. |
Занурювальний дренажний насос Sea-Land Venezia 900 0.59 кВт (202090000) | 13 297 грн. |
Модификації Sea-Land Venezia 900
Ціни на Sea-Land Venezia 900 |
---|---|---|---|---|
Sea-Land Venezia 500 | від 10 745 грн. | 3 пропозиції | ||
Sea-Land Venezia 900 | від 13 297 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →