Заглибний насос Aquatica 773332
Aquatica 773332 продуктивнівідцентровийпоплавковий вимикач 18 м³/год 12 м 24 м³/год 10 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aquatica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aquatica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Aquatica 773332
Усі ціни 12 →Насос дренажно-фекальный Aquatica V1300DF (773332) | 10 220 грн. |
Aquatica насос канализационный 1.3кВт Hmax 12м Qmax (с ножом) (773332) | 9 094 грн. |
Насос Aquatica 1.3 кВт Hmax 12 (773332) | 9 355 грн. |
Насос дренажно-фекальний з ножем Aquatica 1.3кВт Hmax 12м Qmax 300л/хв (77 | 9 355 грн. |
Насос каналізаційний Aquatica 1.3кВт Hmax 12м Qmax 300л/хв (з ножем) (7733 | 8 083 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Aquatica 773332
Ціни на Aquatica 773332 |
---|---|---|---|---|
Aquatica 773332 | від 8 083 грн. | 12 пропозицій | ||
Aquatica 773334 | від 11 702 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →