Жорсткий диск Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 3 ТБ
Товар застарів 4 074 грн. Виконання: вбудований; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 3000; Форм-фактор ("): 2.5; Гарантія виробника: 2 роки; Буфер (МБ): 128; Частота обертання шпинделя: 5400 об/хв; |
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 3 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024
Ціни на Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST3000LM024 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST500LM030 500 ГБ | від 1 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST1000LM048 1 ТБ | від 2 144 грн. | 43 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST2000LM015 2 ТБ | від 2 999 грн. | 33 пропозиції | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST4000LM024 4 ТБ | від 4 984 грн. | 29 пропозицій | ||
Seagate BarraCuda Compute 2.5" ST5000LM000 5 ТБ | від 6 112 грн. | 26 пропозицій |
Рекомендуємо