Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop STEB8000402 8 ТБ
Відео 31Фото 2 | Очікується у продажу 12 280 грн. Повнорозмірний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" з лінійки HDD-накопичувачів Seagate Expansion Desktop, яка складається з шести моделей ємністю 2/3/4/5/6/8 ТБ. Крім великої ємності (8 ТБ) відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, помірними габаритними розмірами та наявністю комплектного блоку живлення До комп'ютера, ноутбука, медіаплеєра або SmartTV підключається за допомогою швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної спроможності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі даних, а також повну зворотну сумісність з попереднім. стандартом інтерфейсу USB 2.0 Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop STEB8000402 позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання, зберігання та перенесення великих об'ємів інформації....та різних резервних копій (в т.ч. збереження баз даних х та системних розділів). Накопичувач форматований у файловій системі NTFS для повної сумісності з Windows 7/8/10/11. Стильний корпус вагою 950 г впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Такий зовнішній накопичувач є хорошим придбанням для IT-фахівця або звичайного користувача, який піклується про збереження власних даних та медіаколекцій. |
Seagate STEB8000402 |
|
Повнорозмірний зовнішній жорсткий диск форм-фактора 3.5" з лінійки HDD-накопичувачів Seagate Expansion Desktop, яка складається з шести моделей ємністю 2/3/4/5/6/8 ТБ. Крім великої ємності (8 ТБ) відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, помірними габаритними розмірами та наявністю комплектного блоку живлення До комп'ютера, ноутбука, медіаплеєра або SmartTV підключається за допомогою швидкодіючого інтерфейсу USB 3.2 Gen1, пропускної спроможності якого (5 Гбіт/с) цілком достатньо для швидкої передачі даних, а також повну зворотну сумісність з попереднім.
стандартом інтерфейсу USB 2.0 Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop STEB8000402 позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для резервного копіювання, зберігання та перенесення великих об'ємів інформації. та різних резервних копій (в т.ч. збереження баз даних х та системних розділів). Накопичувач форматований у файловій системі NTFS для повної сумісності з Windows 7/8/10/11. Стильний корпус вагою 950 г впишеться у будь-який сучасний інтер'єр. Такий зовнішній накопичувач є хорошим придбанням для IT-фахівця або звичайного користувача, який піклується про збереження власних даних та медіаколекцій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
7-903-588-08-88
Модификації Seagate Expansion Desktop STEB8000402
Ціни на Seagate Expansion Desktop STEB8000402 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion Desktop STEB4000200 4 ТБ | від 3 742 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion Desktop STEB10000400 10 ТБ | від 10 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Expansion Desktop STEB16000400 16 ТБ | від 15 749 грн. | 1 пропозиція |