Жорсткий диск Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 ТБ
Відео 1Фото 4 |
Seagate STKM1000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 ТБ
Усі ціни 68 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 1.0TB Seagate Expansion Portable Black (S | 2 099 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Expansion Portable 1 TB (STKM1000400) | 2 159 грн. |
Жесткий диск Seagate Expansion Portable 1.0TB 2.5" USB Black (STKM1000400) | 2 099 грн. |
SEAGATE Black STKM1000400 | 2 309 грн. |
Жорсткий диск Seagate Expansion Portable 1 TB (STKM1000400) | 2 702 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Expansion STKM STKM1000400
Ціни на Seagate Expansion STKM STKM1000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Expansion STKM STKM1000400 1 ТБ | від 2 099 грн. | 69 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM2000400 2 ТБ | від 2 845 грн. | 69 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM4000400 4 ТБ | від 4 482 грн. | 60 пропозицій | ||
Seagate Expansion STKM STKM5000400 5 ТБ | від 5 117 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →