Жорсткий диск Seagate Backup Plus Hub STEL10000400 10 ТБ
Відео 20Фото 6 | Товар застарів 13 588 грн. Виконання: зовнішній; Тип накопичувача: HDD; Об'єм (ГБ): 10000; Форм-фактор ("): 3.5; Гарантія виробника: 2 роки; |
Seagate STEL10000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості жорсткого диска Seagate STEL10000400:
- Оснащений USB-хабом і можливістю зарядки гаджетів без включеного ПК
- Передбачені додатки на iOS і Android для створення резервної копії
Модификації Seagate Backup Plus Hub STEL10000400
Ціни на Seagate Backup Plus Hub STEL10000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Backup Plus Hub STEL6000200 6 ТБ | від 5 771 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Backup Plus Hub STEL8000200 8 ТБ | від 8 661 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate Backup Plus Hub STEL14000400 14 ТБ | від 14 920 грн. | 3 пропозиції |