Жорсткий диск Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ
Відео 2Фото 7 |
Seagate STMA2000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ
Усі ціни 37 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate Ultra Touch Cloud White (ST | 3 759 грн. |
Жесткий диск Seagate Ultra Touch Cloud 2.0TB White (STMA2000400) STMA20004 | 3 719 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 TB (STMA2000400) | 3 749 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Ultra Touch 2 Tb (STMA2000400) | 3 928 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Ultra Touch 2 Tb (STMA2000400) | 3 855 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Ultra Touch STMA2000400
Ціни на Seagate Ultra Touch STMA2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate Ultra Touch STMA2000400 2 ТБ | від 3 695 грн. | 38 пропозицій | ||
Seagate Ultra Touch STMA4000400 4 ТБ | від 5 234 грн. | 37 пропозицій | ||
Seagate Ultra Touch STMA5000400 5 ТБ | від 6 093 грн. | 39 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →