Жорсткий диск Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22 ТБ SATA
Відео 2 |
Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22 ТБ SATA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22 ТБ SATA
Усі ціни 33 →Жесткий диск 3.5" 22TB Seagate (ST22000NM001E) | 20 533 грн. |
Внутрішній жорсткий диск Seagate Exos X22 22 Tb (ST22000NM001E) | 22 066 грн. |
Внутренний жесткий диск Seagate Exos X22 22 Tb (ST22000NM001E) | 21 856 грн. |
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos X22 22TB SATA/512MB (ST22000NM001E) | 22 129 грн. |
Жесткий диск 3.5" 22tb Seagate (st22000nm001e) | 21 328 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate Exos X22 ST22000NM001E
Ціни на Seagate Exos X22 ST22000NM001E |
---|---|---|---|---|
Seagate Exos X22 ST20000NM004E 20 ТБ | від 23 400 грн. | 3 пропозиції | ||
Seagate Exos X22 ST22000NM000E 22 ТБ SAS | від 21 600 грн. | 23 пропозиції | ||
Seagate Exos X22 ST22000NM001E 22 ТБ SATA | від 19 840 грн. | 34 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →