Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo
Відео 5Фото 10 |
Seagate STKL2000413 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo
Усі ціни 15 →Зовнішній жорсткий диск Seagate Han Solo FireCuda Gaming Drive 2 Tb (STKL2 | 3 810 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate Han Solo FireCuda Gaming Drive 2 Tb (STKL2000 | 3 740 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Han Solo 2TB 2.5" USB 3.2 | 3 759 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate Han Solo FireCuda Gaming Drive 2 TB (STKL2 | 3 739 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2TB Han Solo FireCuda Gaming Drive Seagate (STKL | 3 615 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413
Ціни на Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ | від 2 785 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ | від 3 445 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan | від 6 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo | від 3 563 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ | від 5 979 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →