Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ
Відео 5Фото 10 |
Seagate STKL2000400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ
Усі ціни 50 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Seagate FireCuda Gaming Hard Drive | 3 639 грн. |
Жесткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive Black 2.0TB USB (STKL20004 | 3 486 грн. |
Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming Hard Drive 2 TB (STKL2000400) | 4 239 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming 2 Tb (STKL2000400) | 3 677 грн. |
Внешний жесткий диск Seagate FireCuda Gaming 2 Tb (STKL2000400) | 3 610 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400
Ціни на Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ | від 2 785 грн. | 32 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ | від 3 445 грн. | 52 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan | від 6 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo | від 3 563 грн. | 25 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ | від 5 979 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →