Жорсткий диск Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan
Відео 5Фото 10 |
Seagate STKL2000417 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417
Ціни на Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 |
---|---|---|---|---|
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL1000400 1 ТБ | від 2 785 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000400 2 ТБ | від 3 445 грн. | 34 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000417 2 ТБ 417 SpiderMan | від 6 683 грн. | 2 пропозиції | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL2000413 2 ТБ Solo | від 3 563 грн. | 15 пропозицій | ||
Seagate FireCuda Gaming HDD STKL5000400 5 ТБ | від 5 979 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →