SSD Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 2 ТБ
Фото 3 |
Seagate ZP2000CV3A002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 2 ТБ
Усі ціни 40 →Накопитель SSD M.2 2280 2TB BarraCuda Seagate (ZP2000CV3A002) | 5 004 грн. |
SSD диск Seagate Barraсuda 2TB M.2 2280 PCI Express 4.0 x4 Nvme (ZP2000CV3 | 4 619 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 2 Tb (ZP2000CV3A002) | 4 548 грн. |
Seagate BarraCuda PCIe 2 Tb (ZP2000CV3A002) | 4 679 грн. |
SSD-накопичувач Seagate BarraCuda 2TB M.2 NVMe (ZP2000CV3A002) | 4 859 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002
Ціни на Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 |
---|---|---|---|---|
Seagate Barracuda PCIe ZP500CV3A002 500 ГБ | від 1 609 грн. | 31 пропозиція | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP1000CV3A002 1 ТБ | від 2 458 грн. | 22 пропозиції | ||
Seagate Barracuda PCIe ZP2000CV3A002 2 ТБ | від 4 481 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →